Parná sauna

 Naša parná sauna je kombináciou neustáleho prúdenia pary spolu s inhaláciou bylinkových vôní. Táto jedinečná sauna prečistí vaše dýchacie cesty a otvorí póry pokožky. Vlhkosť pomáha pokožke vyzerať sviežo a pomáha vyčistiť vaše dutiny a dýchanie. Vlhké teplo môže pomôcť zmierniť príznaky prechladnutia a preťaženia (najmä v kombinácii s eukalyptovým olejom) , ľudia s boľavými svalmi často cítia úľavu po niekoľkých minútach pobytu v parnej miestnosti.

Fínska sauna

Táto obľúbená sauna má mimoriadne relaxačné a detoxikačné schopnosti a priaznivo pôsobí na myseľ a telo. Nič nie je účinnejšie na odstránenie nervového napätia a zníženie úzkosti, pretože sauna stimuluje prirodzenú rovnováhu psychických stavov. Pokožka sa sama čistí a vylučuje z tela kyseliny a toxíny a drevo vyžaruje vône prírody a vydáva prirodzenú výzvu k znovuobjaveniu vášho vnútorného pokoja.

Bio – Infrasauna

Biosauna je modernou alternatívou k tradičnej fínskej saune a bola navrhnutá pre tých, ktorí majú problémy s vysokými teplotami. Bio-infrasauna je sauna s vlhkou atmosférou a maximálnou teplotou cca 50-60°C a s vlhkosťou v rozmedzí 60 -70%.

Ochladzovacie bazén

Kúpeľ v bazéne s ľadovou vodou znižuje rýchlosť metabolizmu, krvný obeh, zápal, bolesť a svalové kŕče. Keď sa povrch vašej pokožky ochladzuje, ochladzujú sa aj spodné tkanivá, čo zvyšuje zdravie a pohodu vašich buniek.

Fínske vedro

Posilňuje imunitný systém, zvyšuje metabolizmus, zlepšuje krvný obeh, pomáha regulovať telesnú teplotu a udržuje pokožku čistú a žiarivú.

Týždenné menu
Školenia